Palety
manurack

WM POMTOR Wyroby Metalowe i Inne Sp. z o.o. jest firmą istniejącą od 1994 roku i od samego początku istnienia firmy zajmujemy się produkcją palet transportowo-magazynowych Manurak M1 i M2. W 2009 roku wprowadziliśmy do swojej oferty produkcyjnej palety o symbolu M1S355 i M2S355. Są to manuraki o zmodyfikowanej, lżejszej konstrukcji, ale zachowujące wszelkie parametry techniczne i wymiary manuraków standardowych.

Produkowane są z odpowiednio dobranych gatunków stali, dostarczanych przez największych i renomowanych producentów stali w Polsce, co umożliwiło obniżenie wagi palety przy jednoczesnym zachowaniu ich nominalnych, dopuszczalnych ładowności, wymiarów i nie wprowadzaniu zmian w procesie produkcji. Na przełomie czerwca i lipca 2009 roku jakość wykonania ale przede wszystkim parametry techniczne palet zostały potwierdzone przez niezależną jednostkę certyfikującą wyroby TÜV Rheinland Polska, co dało nam prawo używania znaku zgodności T+M.

Manuraki M1S355 i M2S355 poddane zostały ocenie wysokiej klasie specjalistów z sekcji bezpieczeństwa i jakości wyrobu TÜV Rheinland i testom laboratoryjnym na stabilność regału i maksymalne obciążenie w Instytucie Techniki Budowlanej w Katowicach, a cały proces produkcji przeszedł wnikliwą inspekcję eksperta TÜV Rheinland Polska.

Palety transportowo-magazynowe MANURAK

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym flagowym wyrobem. Nasze ogromne, długoletnie doświadczenie w produkcji palet typu manurak, wykwalifikowana kadra techniczna, gwarantuje naszym klientom pełną satysfakcję z jakości wyrobu, co potwierdza znak zgodności T+M wydany przez TÜV Rheinland Polska, który zapewnia Państwa, że wyroby oznaczone tym znakiem były przebadane laboratoryjnie, a produkcja poddawana jest corocznym monitoringiem.

PALETY TRANSPORTOWO-MAGAZYNOWE MANURAK mają podwójne przeznaczenie, mogą być stosowane jako palety transportowe, a po zamontowaniu 4 rur, można z nich budować regały magazynowe, bez konieczności przeładowania znajdującego się na nich towaru. Przedstawiony system jest w pełni sprawdzony i powszechnie stosowany w krajach Europy Zachodniej.

Masz pytania?

Skorzystaj z formularza kontaktowego obok. Nasi doradcy skontaktują się najszybciej jak to tylko możliwe.

Telefon

+48 91 578 43 08

Email
info@manurack.pl